Niezależna strona fanów, Philip Morris International Inc. nie autoryzował, nie przejął patronatu ani w inny sposób go nie zatwierdzał.

Recenzja IQOS 3 DUO, doświadczenie z inteligentnym ładowaniem w 30 sekund

IQOS 3 stale się rozwija, nowa funkcja na rok 2019, która zapewnia rewolucyjne wykorzystanie dwóch HEETS z rzędu i inteligentne ładowanie, dzięki czemu może być gotowy w zaledwie 30 sekund.

Jako młode urządzenie, IQOS stale się rozwija. Podczas gdy podgrzewanie wypełnień tytoniowych podlega jedynie stopniowej ewolucji, samo urządzenie szybko zmienia swój wygląd i funkcję. Koniec 2019 r. Przyniósł małą rewolucję, której domagają się zwłaszcza bardziej zapaleni palacze.

Porównanie wszystkich modeli w tabeli naszego katalogu IQOS

 

Podczas gdy IQOS 2.4+ włączył łączność Bluetooth i automatyczne czyszczenie ostrza rozgrzewającego, IQOS 3 skupiał się na łatwości użytkowania i konstrukcji. Dodatkowo, IQOS 3 Multi jest dostępny na rynku dla dziesięciu wkładów z rzędu, wszystko w jednym, bez konieczności wyjmowania grzejnika, ale ze względu na swój rozmiar i niską trwałość znalazł niewielu klientów.

 

IQOS 3 DUO łączy zalety wszystkich poprzednich modeli. Wygląda jak poprzedni model, grzałka ładuje się w ładowarce i jest używana osobno, ale wystarcza na dwa wkłady z rzędu. Wszystko to przy zachowaniu wagi i rozmiaru. Powodem jest inteligentne ładowanie, lepsze zarządzanie pojemnością baterii.

IQOS 3 DUO Copper

Jak działa ładowanie IQOS 3 DUO

Po naładowaniu grzejnika DUO masz akumulator na dwa HEETY z rzędu. Na ładowarce są teraz dwie diody LED, każda reprezentująca jeden HEET. Natychmiast po wypaleniu pierwszego wkładu możesz nałożyć drugi i rozpocząć rozgrzewanie ponownie lub włożyć go z powrotem do ładowarki i naładować do dwóch zastosowań.

 

Jest to przydatne dla wielu użytkowników, którzy lubią mieć dwa nadzienia w porannej kawie, podczas krótkiej przerwy, kiedy wielu z nas próbuje zapalić nikotynę przed sobą i zapomina o ludziach, którzy konsekwentnie zapominają o oddawaniu grzejnika po każdym dymie do ładowarki, a następnie podczas ładowania naciskają lampki ładowania.

Ostatnia grupa wymyśliła kolejną funkcję IQOS 3 DUO, przyspieszone inteligentne ładowanie. Jest gotowy na pierwsze obciążenie w ciągu maksymalnie 1:50 minut, ale zwykle znacznie wcześniej, w zależności od pozostałej energii w podgrzewaczu. Na filmie możesz zobaczyć ładunek nawet w 30 sekund, a my osiągnęliśmy rekord w 15 sekund.

 

Porównanie prędkości ładowania:

IQOS 3 DUO - 1:50 min

IQOS 3 - 3:30 min

IQOS 2.4+ - 4:10 min

 

Jednak wiadomości dotyczące ładowania jeszcze się nie skończyły. Według producenta, ładowarka IQOS 3 DUO powinna wytrzymać do 35 ładowań grzejnika, co znacznie poprawia trwałość wszystkich poprzednich modeli i pozwoli zapalonym palaczom na pozostawienie zasilacza sieciowego w domu i noszenie tylko jednego urządzenia na raz.

 

Cztery warianty kolorystyczne

IQOS 3 DUO jest dostępny w czterech podstawowych kolorach, podobnie jak jego poprzednik.

 

IQOS 3 DUO Warm White

Śnieżnobiały wariant ma aksamitną powierzchnię, która w przyszłości będzie lekko wypolerowana. Lśniące boczne drzwi wyglądają nieco zwyczajnie, ale nic nie stoi na przeszkodzie eksperymentowaniu z dowolnym kolorem czapki i osłony. Uchwyt jest cały biały i jest podzielony tylko nachylonym przyciskiem, który jest tylko w tym wariancie w innym srebrnym kolorze. Biel jest najczęściej wybierana przez kobiety.

IQOS 3 White jest jasny biały z matową aksamitną powierzchnią

IQOS 3 DUO Stellar Blue

Matowy niebieski jest lekko gumowanym metalicznym, drzwi są ciemnoniebieskie. Jest to najpopularniejsza opcja wśród mężczyzn. Uchwyt jest ciemny z niebieskim przyciskiem. Kosmiczny niebieski można połączyć tylko z niektórymi kolorami drzwi, ładnymi z turkusowymi lub białymi.

IQOS 3 w kolorze niebieskim jest lekko gumowany i ma błyszczące drzwi

IQOS 3 DUO Brilliant Gold

Metaliczne matowe złoto z błyszczącymi drzwiami było najlepiej sprzedającym się wariantem poprzedniego modelu, jest bardzo eleganckie i popularne wśród kobiet, ale jest również wybierane przez mężczyzn. Ponieważ jest idealnie wyważony, trudno jest go połączyć z innym kolorem drzwi. Niektórzy śmiałkowie próbują pistacji lub turkusu.

IQOS 3 Gold to najpopularniejszy barvoz

IQOS 3 Velvet Grey

Szary matowy wariant jest gumowany błyszczącymi ciemnymi drzwiami, co sprawia, że jest dużo tłustych odcisków palców. Wydaje się nudny i nieco plastikowy, ale doskonale łączy się z wieloma wariantami kolorystycznymi, a wesoły żółty, czerwony lub subtelny turkus nagle ożywa.

IQOS 3 jest pracowity, gumowany i bardzo nudny, dobrze łączy się z kolorowymi osłonami 

Nowy kolor Copper

Najbardziej pożądana jest miedź. Jest niezwykle atrakcyjny i konkuruje popularnością złotego koloru, z którym ma gorsze połączenie z innym kolorem. Ale nawet tutaj wybierasz, wygląda ciekawie z błyszczącymi drzwiami, takimi jak ciemnoniebieski. Jeśli wybierzesz Copper, nie wahaj się, będzie on dostępny tylko przez pewien czas, kiedy zostanie zastąpiony inną limitowaną edycją.

IQOS 3 DUO Gold a Copper

Doświadczenie z IQOS 3 DUO

Na końcu recenzji dodam kilka osobistych doświadczeń z cotygodniowego użytkowania. Chociaż producent nigdzie o tym nie wspomina, w każdej wersji programistycznej widać, że ciągle się dostraja. DUO wyraźnie widział lepsze działanie otwierania górnej pokrywy w porównaniu do IQOS 3, na co narzekałem od pierwszego testu, chociaż nasadka nie idzie tak wolno jak IQOS 2.4, ale całkowicie zniknęła poczucie tarcia plastiku.

 

Wydaje mi się również, że grzejnik nagrzewa wkłady bardziej płynnie, wrażenie wydaje się bardziej zrównoważone. Może to być spowodowane nowym kawałkiem, ale właśnie tak miałem wrażenie, że musi „jeździć” DUO, którym lubię od pierwszego otwarcia pudełka.

 

Jeśli pomyślisz o ponownym włączeniu grzejnika i kontynuowaniu palenia po ukończeniu pierwszego HEET, rozczaruję cię, producent ma dokładnie obliczoną żywotność kartridża, a trzeci proszek wydaje się po prostu pustym sianem.

 

Grzejnik IQOS 3 DUO i ładowarka są wstecznie kompatybilne z IQOS 3, chociaż nagrzewnica ładuje się wolniej w starszej ładowarce, ale ładuje się na obu HEET-ach.

 

Jeśli dużo palisz, uważaj na przegrzanie. Ciągle naładowany grzejnik prowadzi do wielokrotnego używania bez czekania i wiele razy moja głowa wirowała z nadmiaru nikotyny, nic nie może po prostu przesadzić.

 

IQOS 3 DUO jest dostępny na całym świecie od 4 listopada 2019 r.

 

Parametry techniczne

 

  Kup IQOS 3 DUO
Aktualna cena  
Wynikowa cena

 

Główne cechy

2x HEETS z rzędu
luksusowy design

Wymiary 113 × 51 × 22 mm
Waga 121 g
Wymienne osłony

górna pokrywa nagrzewnicy
boczne drzwi ładowarki

Warianty kolorów  
Temperatury pracy ok 0-50°C
Bluetooth tak
Wibracje
  1. uruchomić
  2. rozgrzewka
  3. 30s przed końcem
  4. po zakończeniu (opcjonalnie)
Baterie Li-On 2900 mAg
Ładowarka baterii ok 35 HEETS
Grzałka żywotności baterii 2 HEETS
Czas ładowania 75 minut
Czas ładowania grzałki 1:50 minut
Żywotność baterii 14 700 cykli
Złącze ładowarki USB-C
Otwarcie na sprzedaż listopad 2019
Artykuły, galeria zdjęć Nasze artykuly
Nasza recenzja Doświadczenie z IQOS 3 DUO
Edycje limitowane

Copper

Należy do sekcji: IQOS IQOS 3 DUO
Upravit

IQOSmag Youtube

Nowości

comments powered by Disqus