Niezależna strona fanów, Philip Morris International Inc. nie autoryzował, nie przejął patronatu ani w inny sposób go nie zatwierdzał.

Przedstawiamy IQOS 3 DUO Exclusive Traveller Edition na wideo

0

Philip Morris wprowadza na rynek ekskluzywną bordową edycję IQOS 3 DUO, dostępną wyłącznie w sklepach wolnocłowych na lotniskach w Japonii, Korei Południowej i Dubaju. 

Ekskluzywne edycje IQOS cieszą się dużą popularnością, niektóre z nich są dostępne również tutaj, zeszłego lata przez krótki czas mogliśmy kupić tutaj IQOS 3 Motor edition. W redakcji z dumą używamy czerwonej edycji IQOS 3 Traveller (youtube wideo), która była sprzedawana wyłącznie na lotnisku w Tokio. Należy dodać, że poza ładnym opakowaniem i nietypowym kolorem, edycje limitowane nie wnoszą żadnych ulepszeń, jeśli chcesz porównać różne modele, odwiedź nasz obszerny katalog IQOS.

 

IQOS 3 DUO Traveller edition

IQOS 3 został zastąpiony wersją IQOS 3 DUO, w związku z czym od 2.12.2019 r. Traveller ma również nową edycję Traveller, umożliwiającą dwa kolejne użycia HEETS. Tym razem wybór padł na ciemnofioletowy, perłowy kolor, który zmienia się na zielony w zależności od wpływu światła.

 

IQOS 3 DUO Exclusive Traveller

Urządzenia importowane z krajów egzotycznych są objęte roczną gwarancją, ale nie dotyczy to Europy, gdzie nie są one dostarczane. Dlatego w przypadku wersji unikatowej można zaryzykować, że w razie awarii nie będzie można jej naprawić. Dobra wiadomość jest taka, że przy odrobinie wprawy system IQOS można rozmontować i zamienić miejscami elementy wewnętrzne.

 

Cena i dostępność IQOS 3 DUO Traveller

Dostępność zwiększyła się nieco na wszystkich międzynarodowych lotniskach w Korei Południowej i Japonii, a także w nieco bardziej przystępnym cenowo sklepie wolnocłowym na terminalu 3 lotniska w Dubaju, który jest otwarty 24 godziny na dobę.

 

Podczas gdy cena wersji Traveller w Korei i Japonii wynosi mniej niż 160€, w Dubaju jest znacznie wyższa i wynosi 180€.

Więcej filmów można obejrzeć na naszym kanale youtube.

 

Należy do sekcji: Wiadomości Video
Upravit

IQOSmag Youtube

To może Cię zainteresować

Nowości

comments powered by Disqus