Niezależna strona fanów, Philip Morris International Inc. nie autoryzował, nie przejął patronatu ani w inny sposób go nie zatwierdzał.

Porównując IQOS 3 DUO do IQOS 2.4+, co sprawia, że nowa generacja jest lepsza i warta tego?

Najnowsza wersja IQOS 3 DUO zapewnia oprócz znacznie łatwiejszej kontroli głównie inteligentne ładowanie, dzięki czemu można używać dwóch nabojów z rzędu. Jest to znacząca poprawa, dlaczego jest bardziej korzystna w porównaniu.

0

Porównaliśmy najnowszy IQOS 3 DUO z poprzednimi modelami, w porównaniu do IQOS 2.4+ ma znaczące ulepszenia, dla których zalecamy kupowanie go pomimo wyższej ceny. Najbardziej zauważalną zmianą jest przedłużona żywotność baterii z inteligentnym ładowaniem do dwóch ładowań z rzędu. Jeśli jesteś również zainteresowany trzecim modelem IQOS 3 Multi, przeczytaj nasze wcześniejsze porównanie z IQOS 3.

Porównanie wszystkich modeli IQOS w katalogu

 

Ulepszenia IQOS 3 DUO

Przeczytaj recenzję IQOS 3 DUO, w której doceniliśmy szczególnie szybkie ładowanie, gotowe do pierwszego użycia za 1:50 minut i zwiększenie pojemności ładowarki do 30 wkładów. Projekt nie zmienił się w porównaniu do starszego IQOS 3 (recenzja), wszystkie jego zalety, wymienne pokrywy, magnetyczne mocowania grzejnika, kompatybilne akcesoria i łatwa obsługa pozostały.

 

Porównanie parametrów IQOS w tabeli

  IQOS 2.4+ IQOS 3 IQOS 3 DUO
 Ładowanie  120 minut 75 minut 75 minut
 Żywotność baterii okolo 30 HEETS okolo 20 HEETS okolo 30 HEETS
 Prędkość ładowania nagrzewnicy 4:10 min 3:30 min 1:50 min
 Pojemność baterii 2900 mAh 2900 mAh 2900 mAh
 Żywotność baterii 7 600 opłat 14 700 opłat 14 700 opłat
 Złącze ładowania micro USB micro USB-C micro USB-C
 Waga 119 g 121 g 121 g
 Wymiary 113 x 51 x 22 mm 115 x 46 x 23 mm  115 x 46 x 23 mm
 Temperatury pracy 10-40°C  0-50°C  0-50°C
 Bluetooth tak tak tak
 Podstawowe kolory      
 Pisaliśmy Doświadczenie Recenzja Recenzja
 Cena bez rabatu 120 Zlt sprzedaż zakończona 420 Zlt
 Kup teraz x

 

Wieloletnie doświadczenie

Po długich testach pokazano codzienne zalety IQOS 3 DUO. Szczególnie doceniamy przedłużoną żywotność baterii do 30 wkładów. Dwa naboje z rzędu to niezłe ulepszenie, ale podobno tylko dla zapalonych palaczy. Jednak nawet ta innowacja zostanie doceniona przez wszystkich, szczególnie gdy grzejnik nie będzie pasował dokładnie, gdy zostanie zwrócony do ładowarki, wówczas użytkownik jest zadowolony, że jest nadal gotowy.

 

W porównaniu z podstawowym modelem IQOS 2.4+ zalety nowszego IQOS 3 DUO są jeszcze bardziej widoczne. Oprócz luksusowego wyglądu i wielu kolorów, decydującym czynnikiem jest znacznie krótszy czas oczekiwania użytkownika na naładowanie uchwytu. Jest łatwiejszy w obsłudze, grzejnik można wkładać bez zastanowienia, za pomocą magnesu pasuje do ładowarki.

 

Nie tylko kobiety docenią dziesiątki wariantów kolorystycznych drzwi i grzejników oraz zawsze jedną edycję limitowaną do czterech podstawowych kolorów bieli, złota, szarości i niebieskiego.

 

Czy IQOS 3 DUO jest tego wart?

IQOS 3 DUO jest pod każdym względem lepszy niż oba starsze modele. Może być polecany każdemu, kto nie musi patrzeć na cenę. Jego zalety pojawią się przede wszystkim w porównaniu z podstawowym modelem IQOS 2.4+, ale polecam pomyśleć o zmianie również właściciele IQOS 3, gdzie nie jest to taka rewolucja, ale przyspieszenie ładowania i zapewnienie, że grzejnik będzie zawsze gotowy, jest dla nas bezcenne.

Należy do sekcji: IQOS IQOS 3 DUO
Upravit

IQOSmag Youtube

To może Cię zainteresować

Nowości

comments powered by Disqus