Niezależna strona fanów, Philip Morris International Inc. nie autoryzował, nie przejął patronatu ani w inny sposób go nie zatwierdzał.

O naszej stronie internetowej IQfan

Niezależny magazyn IQfan powstał z zamiłowania do zdrowszego palenia dzięki IQOS, które uważamy za rewolucyjny zamiennik tradycyjnych papierosów.

0

Uwielbiamy IQOS, oczarowało nas czystsze oddychanie, pierwsze poranne oddechy bez kaszlu, a także pachnące ubrania. Według wszystkich badań, IQOS jest również mniej szkodliwy niż papieros, dlatego postanowiliśmy wprowadzić na naszą stronę jak najwięcej niezależnych informacji, aby jak najlepiej wykorzystać palaczy. Od 2018 roku rozszerzamy IQfan na wiele języków.

 

Martin Matkal Kalián
nigdy więcej płonącego, po prostu ciepło

Oświadczenie operatora sieci

Strona internetowa IQfan jest niezależna, a Philip Morris Products S.A. nie został autoryzowany, sponsorowany ani w żaden inny sposób zatwierdzony, jest prywatną działalnością fanów.

 

IQOS jest znakiem towarowym należącym do Philip Morris Products S.A. Żadne produkty ani akcesoria opisane lub reklamowane, które nie są oryginalnymi produktami lub akcesoriami IQOS, nie są w żaden sposób wspierane, recenzowane ani promowane przez Philip Morris Products S.A. a wszelka odpowiedzialność za te produkty spoczywa na detalu, dystrybutorze i / lub producencie tych produktów.

Upravit

IQOSmag Youtube

Nowości

comments powered by Disqus