Niezależna strona fanów, Philip Morris International Inc. nie autoryzował, nie przejął patronatu ani w inny sposób go nie zatwierdzał.

Nowy wariant HEETS Sienna Caps z kapsułką mentolową

Zbliża się sprzedaż pierwszych HEETS z kapsułką mentolową. Producent postawił na popularny wariant Sienna, w którym włożył trzaskającą kulkę mentolową, wcześniej popularną wśród papierosów.

0

HEETS Sienna Caps

Jesteśmy świadomi możliwości zmiany smaku nadzienia z papierosów, ale ich sprzedaż zakończy się 20 maja dzięki zakazowi aromatyzowania papierosów w Unii Europejskiej. Ponieważ jednak niniejsze rozporządzenie nie ma zastosowania do podgrzewanego tytoniu, ulubione kapsułki są przenoszone do HEETS.

 

Kapsułki aromatyzujące nie są niczym nowym, koreański producent LIL ma je od dawna w swoich wkładach Fiit, o których już pisaliśmy. Naboje, które są kompatybilne z IQOS, oferują kilka wariantów mentolu, a także smaki owocowe, najbardziej popularne są guma do żucia Huba Bubba.

 

Dostępność Sienna Caps

Według niezweryfikowanych informacji na Facebooku, HEETS z kapsułką zacznie sprzedawać w Polsce w czerwcu za tę samą cenę.

Należy do sekcji: Wiadomości
Upravit

IQOSmag Youtube

To może Cię zainteresować

Nowości

comments powered by Disqus