Niezależna strona fanów, Philip Morris International Inc. nie autoryzował, nie przejął patronatu ani w inny sposób go nie zatwierdzał.

Nowy smak HEETS Kelly Selection o smaku limonki

Zbliża się koniec sprzedaży papierosów mentolowych, a Philip Morris rozszerza swoją ofertę smakową, aby zmotywować palaczy do przejścia na mniej szkodliwe IQOS, na które nie ma wpływu zakaz mentolowy. Najnowszym dodatkiem jest HEETS Kelly Selection.

0

Od maja 2020 r. Wszedł w życie europejski zakaz sprzedaży wszystkich aromatyzowanych papierosów, w tym mentolu, dotykający tysięcy palaczy. IQOS oferuje im alternatywę, ponieważ zakaz nie dotyczy podgrzewanego tytoniu.

Jakie są warianty HEETS na świecie

Philip Morris, w odpowiedzi na przepisy, rozszerza swoją ofertę smaków mentolowych. W ubiegłym roku w większości krajów Europy wprowadził lodowo-miętowy wariant Blue Selection, w Wielkiej Brytanii, a teraz także w naszym kraju mocno mentolowy Green Selection. W 2020 roku wapno miętowe Green Zing, znane z krajów rosyjskojęzycznych lub Korei Południowej, w Czechach i na Węgrzech pod nazwą Willow Selection, znajduje się pod nową marką Kelly Selection.

 

W przeciwieństwie do Czech, Kelly Selection ma w naszym kraju charakterystyczny mentol i cytrusowy aromat.
Dystrybucja rozpoczęła się na Węgrzech i innych krajach, w tym w Polsce w pierwszym kwartale. Cena będzie taka sama jak w przypadku innych wariantów.

 

Ciekawą cechą nowego wariantu jest delikatny smak cytrusów, który producent ogłasza w materiałach promocyjnych. Będzie to pierwszy wariant smakowy HEETS w Europie, w którym Philip Morris do tej pory niechętnie dystrybuował takie warianty, aby nie niepotrzebnie wzbudzać podejrzeń UE o wywieranie wpływu na młodzież, dla której smaki są atrakcyjne.

 

Ale rynek jest nieustępliwy, istnieje konkurencja, która niezależnie od regulacji stara się przeforsować ustalone IQOS. Mamy nadzieję, że to pierwszy przypadek, a także zobaczymy inne odmiany znane z zagranicy, takie jak bardzo poszukiwany HEETS Purple Wave o smaku jagód i ziół leśnych.

Należy do sekcji: Wiadomości
Upravit

IQOSmag Youtube

To może Cię zainteresować

Nowości

comments powered by Disqus