Niezależna strona fanów, Philip Morris International Inc. nie autoryzował, nie przejął patronatu ani w inny sposób go nie zatwierdzał.

Nieoryginalne wkłady Fiit kompatybilne z IQOS o smaku gumy do żucia są przeznaczone dla urządzeń Lil

Smaki owocowe Fiit nie są zaprojektowane dla IQOS, ale są z nim kompatybilne. Niektóre warianty obejmują kapsułki o smaku pomarańczy, limonki lub gumy do żucia.

0

Wśród użytkowników można znaleźć naboje pod marką Fiit, które są przeznaczone do Wśród użytkowników można znaleźć naboje pod marką Fiit, które są przeznaczone do urządzeń elektronicznych Lil z Korei Południowej podobnych do IQOS. Ponieważ ich rynek jest nieuregulowany i bardzo konkurencyjny, są sprzedawane z różnymi smakami lub kapsułkami Change-Up.

 

Fiit są kompatybilne, ale..

Chociaż wkłady Fiit wyglądają na zgodne z IQOS, nie są do tego przeznaczone. Ponieważ urządzenie Lil nagrzewa wkłady za pomocą trzpienia grzejnego, który podgrzewa wkład mniej równomiernie niż grzałka w IQOS, zawierają one większą ilość gliceryny do uwalniania pary, z której znacznie więcej zanieczyszczeń pozostaje w IQOS.

Koreański Fiit dla Lil z kapsułką

Jak smakują Fiit ze smakiem

Podobnie jak HEETS dla IQOS, oferta Fiit for Lil stale się powiększa; oprócz klasycznych wariantów dostępne są również aromatyzowane i przełączane za pomocą kuli. Najciekawsze są prawdopodobnie pomarańczowe, które bardzo przypominają gumę do żucia owocową Hubba Bubba.

 

Cena Fiit 

Chociaż cena w Korei Południowej jest bardzo podobna do HEETS w naszym kraju, osoba importująca Fiit zapłaci za nie o wiele więcej pieniędzy, często nawet 25-30 złotych. Niemniej jest to interesująca rzecz, którą warto wypróbować.

Warianty smaku Fiit
Należy do sekcji: Konkurs IQOS
Upravit

IQOSmag Youtube

To może Cię zainteresować

Nowości

comments powered by Disqus