Niezależna strona fanów, Philip Morris International Inc. nie autoryzował, nie przejął patronatu ani w inny sposób go nie zatwierdzał.

Jak smakują wkłady do tytoniu Fiit dla lil SOLID, czy są kompatybilne z IQOS i tańsze niż HEETS?

Przetestowaliśmy nowe wkłady Fiit do lil SOLID, które, choć nie są zalecane przez producenta, są wzajemnie kompatybilne z IQOS. Z pewnością znajdą one swoich użytkowników również dlatego, że są tańsze niż HEETS dla IQOS. 

0

Wkłady do tytoniu Fiit dla lil SOLID

Wraz z nowym urządzeniem lil Solid (recenzja) rozpoczęto również sprzedaż nowych wkładów Fiit, które należą do portfolio IQOS i dlatego zasługują na porównanie z wkładami HEETS z tej samej rodziny. Zwłaszcza, że są one ze sobą kompatybilne, a niektórzy klienci mogą być zadowoleni z niższej ceny.

 

Jak smakują wkłady Fiit?

W naszym kraju Fiit sprzedawany jest na razie w czterech wariantach, ale za granicą dostępne są także inne, np. Viola z owocami leśnymi czy Mięta Crisp.

  • Fiit Regular - intensywny smak tytoniu z nutą orzechów, ciekawy smak, do którego trudno znaleźć porównanie w HEETS, może Russet.
  • Fiit Marine - lekko mentolowy, intensywny smak tytoniu, najbardziej zbliżony w smaku do HEETS Turquoise, ale mniej mentolowy.
  • Fiit Roxo - kolor fioletowy, lekki, świeży smak mentolu z aromatem borówek i owoców leśnych.
  • Fiit Regular Deep - czerwony kolor, intensywny i ziemisty smak palonego tytoniu.


W Korei sprzedawanych jest wiele innych wariantów Fiit, w tym na przykład guma do żucia Hubba Buba. Pierwsze smaki Fiit miały wyskakującą kulkę, czasami są oferowane przez tutejszych sprzedawców, ale uwaga, są dłuższe niż europejskie.

Należy do sekcji: Konkurs IQOS
Upravit

IQOSmag Youtube

To może Cię zainteresować

Nowości

comments powered by Disqus