Niezależna strona fanów, Philip Morris International Inc. nie autoryzował, nie przejął patronatu ani w inny sposób go nie zatwierdzał.

IQOS ILUMA ONE, urządzenie wielofunkcyjne z podgrzewaniem indukcyjnym, następca IQOS MULTI

IQOS ILUMA ONE rewolucjonizuje podgrzewanie wkładów TEREA za pomocą indukcji. W recenzji dowiesz się, jak długo działa, jak smakuje i komu będzie odpowiadać. A także, że dzięki nowym wkładom już nigdy nie będzie trzeba go czyścić.

Rodzina IQOS ILUME składa się z trzech modeli, z których wszystkie przedstawiliśmy w osobnych recenzjach.

Najtańszym z trzech modeli jest ILUMA ONE, który różni się od poprzednich przede wszystkim tym, że jest urządzeniem kompaktowym, wkłady są chowane bezpośrednio w korpusie, nic nie jest otwierane ani wyjmowane i może być używany wielokrotnie, aż do opróżnienia.

 

ILUMA ONA zastąpi starszy model IQOS MULTI, który wytrzymywał tylko dziesięć wkładów i dlatego nie był zbyt popularny. ILUMA ONE jest większy i dzięki baterii 2400 mAh może wytrzymać nawet całe pudełko wkładów, co może spodobać się większej liczbie klientów. Ładowanie trwa około 90 minut.

 

Klienci prawdopodobnie porównają go również do LIL SOLID 2.0, który na razie pozostaje w ofercie. Ten ostatni podgrzewa wkłady FIIT w staromodny sposób za pomocą stalowego trzpienia, więc doświadczenie nie jest porównywalne z indukcją. Jego zaletą jest jednak niższy koszt, zarówno zakupu, jak i wkładów.

Urządzenie typu "wszystko w jednym

ONE prawie całkowicie mieści się w dłoni faceta, dolna jedna trzecia jest gumowana, a reszta korpusu jest aluminiowa. Ma tylko jeden przycisk z boku z kontrolkami stanu naładowania i przesuwaną nasadkę na górze dla otworu do napełniania TEREA. Cztery lampki kontrolne nie tylko wskazują stan naładowania, ale także stopniowo zmniejszają się podczas rozgrzewania, aby dać ci wyobrażenie o tym, ile czasu pozostało do naładowania.

 

Brakuje jednak jednego z największych ulepszeń w swoim rodzeństwie, automatycznej aktywacji po włożeniu wkładu, którą producent niestety zarezerwował tylko dla droższych modeli.

Pięć podstawowych kolorów IQOS ILUMA ONE

Ogrzewanie indukcyjne TEREA

Technologia podgrzewania SMARTCORE INDUCTION SYSTEM jest taka sama, tylko dla nowych wkładów TEREA, urządzenia ILUMA nie mogą być używane z HEETS. Przeczytaj jak działa podgrzewanie indukcyjne.

 

Doświadczenie jest takie samo, wkłady TEREA smakują znacznie lepiej dzięki indukcji, nie mają posmaku przegrzanego tytoniu jak HEETS, są świeższe, a także znacznie łatwiejsze do zwijania i znacznie mniej śmierdzące. Są zaślepione od spodu, więc nie pozostawiają brudu i nie trzeba ich czyścić.

 

ILUMA ONE jest sprzedawana w pięciu podstawowych kolorach: niebieskim, złotym, zielonym, różowym i szarym.

Należy do sekcji: Wiadomości
Upravit

IQOSmag Youtube

To może Cię zainteresować

Nowości

comments powered by Disqus