Niezależna strona fanów, Philip Morris International Inc. nie autoryzował, nie przejął patronatu ani w inny sposób go nie zatwierdzał.

Gdzie kupić jagodowe HEETS Purple Wave, w których krajach są sprzedawane

Wypełnienia aromatyzowane HEETS są bardzo poszukiwanymi produktami, nie są oficjalnie sprzedawane w Polsce ani w Unii Europejskiej, kupuje się je w Rosji, na Ukrainie, w Japonii i Korei Południowej.

0

Najbardziej pożądanym smakiem jest jagoda, sprzedawana pod nazwą HEETS Purple Wave, i jest dostępna tylko poza UE oraz w Internecie. Według Philipa Morrisa nadzienie mentolowe zawiera smaki jagodowe z nutą leśnych ziół.

 

Gdzie kupić HEETS Purple Wave

HEETS Purple Wave można kupić w Rosji i Korei Południowej. Jeśli chcesz je zaimportować, sprawdź nasz artykuł o tym, ile sztuk można legalnie wysłać za granicę

Ci, którzy nie podróżują, mogą wypróbować internet, są one dostępne głównie na zagranicznych serwerach, takich jak eBay, gdzie często dostajesz wersję koreańską, o której mówi się, że ma bardziej intensywny smak niż rosyjski. Ale przygotuj sporo pieniędzy, pudełko z wysyłką kosztuje ponad 30 ZLT.

Czasami można je znaleźć w naszej grupie na Facebooku o HEETS, ale Facebook zabrania sprzedaży wyrobów tytoniowych. Możesz także wypróbować Alegro i rynek zakupów w serwisie eBay i tak dalej.

Upravit

IQOSmag Youtube

To może Cię zainteresować

Nowości

comments powered by Disqus